Informacje
  Nowości
  Polecamy
  Akceptujemy płatności online

  payu-pozytyw

  Promocje
  Koszyk
  ...jest pusty

  Polecamy

  Impregnat Cegłochron -5L

  309,00 zł

  Producent: Retrocegiełka
  Kod: IC/5L
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny (5 litr)
  Waga:1.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:litr

  Opis:
  Cegłochron  jest nowoczesnym impregnatem, opartym na innowacyjnej technologii oleofobowych silanów dzięki czemu posiada doskonałe właściwości ochronne o bardzo szerokim spektrum działania. Tworzenie trwałych wiązań z zabezpieczoną powierzchnią gwarantuje, długotrwałą i kompletną ochronę powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Impregnat nie zatyka porów i kapilar dzięki czemu nie zmienia naturalnych właściwości „oddechowych” podłoża. Cegłochron intensyfikuje naturalną kolorystykę impregnowanych podłoży, nie tworzy powłoki na powierzchni. Szczególnie polecany do impregnacji mocno porowatych i nasiąkliwych materiałów takich jak cegły ręcznie formowane, mocno porowate  kamienie naturalne i kolorowa galanteria betonowa Impregnacja pozwala na radykalne ograniczenie nasiąkliwości, ochronę przed olejami, ochronę materiałów przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych, korozją oraz rozwojem mikroorganizmów i zabrudzeniami atmosferycznymi.  Aplikacja:
  Impregnację można wykonać przy użyciu pędzla lub natryskowo. Aby uniknąć niedoróbek zaleca się minimum dwukrotne nakładanie impregnatu, metodą „mokre–na-mokre”. Następujące po sobie warstwy należy nakładać w krótkich odstępach czasu. Następna warstwę nakłada się wtedy, gdy impregnat wsiąkł, a powierzchnia jest jeszcze wilgotna. Powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie. Impregnację należy prowadzić w warunkach suchej, bezdeszczowej pogody w temp. od +5°C do + 30°C. Unikać nakładania impregnatu na nasłonecznionej i nagrzanej powierzchni.


   

  Wydajność:
  od 4 m2 do 6 m2 z 1L przy dwukrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności podłoża i techniki nakładania. Nie stosować na powierzchnie polerowane i mało chłonne.

   

  Liczba recenzji: 3

  m6iDWr8upV

  Data dodania: 08 maj 2017

  Free knowledge like this doesn't just help, it promote decayrocm. Thank you. http://dglcbtyfsns.com ..

  Ocena: 1/5

  pFDwdn09j

  Data dodania: 04 maj 2017

  You mean I don't have to pay for expert advice like this _a href="http://rlcjqdwz.com"_anmyore?!_/a_..

  Ocena: 5/5

  nfEttzv4cQ

  Data dodania: 01 maj 2017

  Thanks for shgianr. What a pleasure to read!

  Ocena: 1/5

  Napisz recenzję
   
  Oferowane płytki to produkty naturalne, historyczne. Poszczególne mogą posiadać przebarwienia, wykruszenia oraz mogą występować różnice kolorystyczne czy różnice w wymiarach. Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 10% podczas transportu. Płytki takie nie tracą swoich walorów, po przyklejeniu widoczna będzie rysa (pęknięcie) jaką możemy zaobserwować na starych murach.
  Klienci polecają również:
  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne Alejki Wilanowa

  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne Alejki Wilanowa

  89,00 zł

  Płytki narożne - lica klasyczne

  Płytki narożne - lica klasyczne

  6,00 zł

  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne Port Praski

  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne Port Praski

  89,00 zł