RetroCegiełka
Menu
Strona głównaRetro drewnoBlaty ze starego drewnaBlat ze starego drewna - deski heblowane

Blat ze starego drewna - deski heblowane

550,00 zł

Producent: Holy Wood
Kod: BLAT/DH
Wysyłka: 21 dni,
produkt na zamówienie
Waga:30.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

sposób wykończenia:

Ilość:m2

Blat do stołu wykonany ze starego drewna sosnowego.
Deski zostały wyheblowane aby powierzchnia blatu była względnie gładka.
Deski mają pewne niedoskonałości, które są w przypadku drewna rozbiórkowego pożądane. Głównie chodzi o ślady po gwoździach, przebarwienia powstałe na skutek nierównomiernego nasłoneczniania desek itd. Te cechy sprawiają że każdy z wykonanych przez nas blatów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie znajdziemy drugiego identycznego modelu.
Wykonanie naszych blatów to w większości praca ręczna, nie korzystamy ze sterowanych cyfrowo pił, frezarek i innych tego typu maszyn. To podejście dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter i unikatowość naszych produktów.

Grubość blatu: 4-5 cm
Podana cena dotyczy 1m2

W ofercie posiadamy również stalowe nogi do blatów.
Każdy teraz sam może skomponować swój własny stół. 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
 
Dot. płytek z cegły rozbiórkowej
Oferowane płytki to produkty naturalne, historyczne. Poszczególne mogą posiadać przebarwienia, wykruszenia oraz mogą występować różnice kolorystyczne czy różnice w wymiarach. Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 10% podczas transportu. Płytki takie nie tracą swoich walorów, po przyklejeniu widoczna będzie rysa (pęknięcie) jaką możemy zaobserwować na starych murach.
Otrzymane produkty mogą być wilgotne. Jest to związane z procesem produkcji. Płytki pakowane są w pudełka kartonowe w dniu wysyłki / dostawy. W takiej formie mogą być przechowywane maksymalnie 10 dni. Jeśli w tym czasie nie nastąpi ich montaż, należy je wyjąć z pudełek , aby nie miały styczności z wilgotną tekturą. Po wyjęciu mogą być przechowywane choćby kilka lat.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.