RetroCegiełka
Menu
Strona głównaMateriały do montażuGrunt głęboko-penetrujący Hemerbau

Grunt głęboko-penetrujący Hemerbau

49,00 zł

Producent: Hemerbau
Kod: GGP/HB
Produkt niedostępny
Waga:5.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Preparat głęboko-penetrujący BASSER TOTALGRUNT zwiększa  przyczepność oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów. Zapobiega zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Wnika w nie i wiąże luźne kruszywa. Daje powłoki lekko satynowe, transparentne, przepuszczalne dla pary wodnej. TOTALGRUNT zalecany jest pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujace się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Może byc używany w celu zabezpieczenia tynków zewnetrznych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Jako grunt pod farby znacznie ułatwia ich aplikację, szczególnie na większych płaszczyznach.
TOTALGRUNT zawiera w swoim składzie specjalny, podwójny układ żywic, które doskonale wiążą luźne elementy podłoża i wzmacniają jego strukturę.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
 
Dot. płytek z cegły rozbiórkowej
Oferowane płytki to produkty naturalne, historyczne. Poszczególne mogą posiadać przebarwienia, wykruszenia oraz mogą występować różnice kolorystyczne czy różnice w wymiarach. Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 10% podczas transportu. Płytki takie nie tracą swoich walorów, po przyklejeniu widoczna będzie rysa (pęknięcie) jaką możemy zaobserwować na starych murach.
Otrzymane produkty mogą być wilgotne. Jest to związane z procesem produkcji. Płytki pakowane są w pudełka kartonowe w dniu wysyłki / dostawy. W takiej formie mogą być przechowywane maksymalnie 10 dni. Jeśli w tym czasie nie nastąpi ich montaż, należy je wyjąć z pudełek , aby nie miały styczności z wilgotną tekturą. Po wyjęciu mogą być przechowywane choćby kilka lat.
Klienci polecają również:
 • Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne - mix

  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne - mix

  59,00 zł

 • Płytki ze starej cegły - Lica kalibrowane Dolina Służewiecka

  Płytki ze starej cegły - Lica kalibrowane Dolina Służewiecka

  69,00 zł

 • Płytki z cegły rozbiórkowej jasnej - Płytki cięte ze środka cegły

  Płytki z cegły rozbiórkowej jasnej - Płytki cięte ze środka cegły

  45,01 zł

 • Impregnat PROTECTGUARD HD - 1L

  Impregnat PROTECTGUARD HD - 1L

  127,00 zł

 • Wyciskacz do fugowania 380 mm

  Wyciskacz do fugowania 380 mm

  49,00 zł

 • Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica kalibrowane Odbudowa Pragi

  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica kalibrowane Odbudowa Pragi

  69,00 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.