...jest pustyStrona głównaMateriały do montażuImpregnat Cegłochron -5L
Polecamy

Impregnat Cegłochron -5L

309,00 zł

Producent: Retrocegiełka
Kod: IC/5L
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (9 litr)
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:litr

Opis:
Cegłochron  jest nowoczesnym impregnatem, opartym na innowacyjnej technologii oleofobowych silanów dzięki czemu posiada doskonałe właściwości ochronne o bardzo szerokim spektrum działania. Tworzenie trwałych wiązań z zabezpieczoną powierzchnią gwarantuje, długotrwałą i kompletną ochronę powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Impregnat nie zatyka porów i kapilar dzięki czemu nie zmienia naturalnych właściwości „oddechowych” podłoża. Cegłochron intensyfikuje naturalną kolorystykę impregnowanych podłoży, nie tworzy powłoki na powierzchni. Szczególnie polecany do impregnacji mocno porowatych i nasiąkliwych materiałów takich jak cegły ręcznie formowane, mocno porowate  kamienie naturalne i kolorowa galanteria betonowa Impregnacja pozwala na radykalne ograniczenie nasiąkliwości, ochronę przed olejami, ochronę materiałów przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych, korozją oraz rozwojem mikroorganizmów i zabrudzeniami atmosferycznymi.Aplikacja:
Impregnację można wykonać przy użyciu pędzla lub natryskowo. Aby uniknąć niedoróbek zaleca się minimum dwukrotne nakładanie impregnatu, metodą „mokre–na-mokre”. Następujące po sobie warstwy należy nakładać w krótkich odstępach czasu. Następna warstwę nakłada się wtedy, gdy impregnat wsiąkł, a powierzchnia jest jeszcze wilgotna. Powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie. Impregnację należy prowadzić w warunkach suchej, bezdeszczowej pogody w temp. od +5°C do + 30°C. Unikać nakładania impregnatu na nasłonecznionej i nagrzanej powierzchni.


 

Wydajność:
od 4 m2 do 6 m2 z 1L przy dwukrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności podłoża i techniki nakładania. Nie stosować na powierzchnie polerowane i mało chłonne.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
 
Oferowane płytki to produkty naturalne, historyczne. Poszczególne mogą posiadać przebarwienia, wykruszenia oraz mogą występować różnice kolorystyczne czy różnice w wymiarach. Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 10% podczas transportu. Płytki takie nie tracą swoich walorów, po przyklejeniu widoczna będzie rysa (pęknięcie) jaką możemy zaobserwować na starych murach.
Klienci polecają również:
 • Kielnia fugowa 8 mm

  Kielnia fugowa 8 mm

  8,00 zł

 • Kielnia fugowa 10 mm

  Kielnia fugowa 10 mm

  8,00 zł

 • Wyciskacz do fugowania 380 mm

  Wyciskacz do fugowania 380 mm

  49,00 zł

 • Paca metalowa gładka

  Paca metalowa gładka

  14,00 zł

 • Paca metalowa - grzebień 6x6

  Paca metalowa - grzebień 6x6

  14,00 zł

 • Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne - mix

  Płytki z cegły rozbiórkowej - Lica klasyczne - mix

  59,00 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.