RetroCegiełka
Menu
Strona głównaRetro drewnoOkładziny ścienneRetro drewno - panele ściana 3D

Retro drewno - panele ściana 3D

199,00 zł 169,00 zł

Producent: Retrocegiełka
Kod: PANEL3D
Wysyłka: 14 dni
Waga:10.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:m2

Panele - ściana 3D, to produkt wyjątkowy, liczący sobie nawet 100 lat. Swój kolor zawdzięcza czynnikom atmosferycznym jak deszcz, śnieg wiatr i słońce. Poprzez wyeksponowanie dwóch kolorów uzyskaliśmy niepowtarzalny i bardzo efektowny wygląd naszego drewna. Poprzez stosowanie rożnej długości elementów uzyskujemy niepowtarzalną mozaikę kolorów i wzorów.

Panele dostępne są w rozmiarze 30 x 110 cm. 

Montujemy je do ściany za pomocą kleju montażowego typu Mamut 


Oferujemy Państwu również usługę montażu oraz transportu zakupionych produktów w Warszawie i jej najbliższych okolicach. O szczegóły proszę pytać pod retrocegielka@gmail.com

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
 
Dot. płytek z cegły rozbiórkowej
Oferowane płytki to produkty naturalne, historyczne. Poszczególne mogą posiadać przebarwienia, wykruszenia oraz mogą występować różnice kolorystyczne czy różnice w wymiarach. Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 10% podczas transportu. Płytki takie nie tracą swoich walorów, po przyklejeniu widoczna będzie rysa (pęknięcie) jaką możemy zaobserwować na starych murach.
Otrzymane produkty mogą być wilgotne. Jest to związane z procesem produkcji. Płytki pakowane są w pudełka kartonowe w dniu wysyłki / dostawy. W takiej formie mogą być przechowywane maksymalnie 10 dni. Jeśli w tym czasie nie nastąpi ich montaż, należy je wyjąć z pudełek , aby nie miały styczności z wilgotną tekturą. Po wyjęciu mogą być przechowywane choćby kilka lat.
Klienci polecają również:
  • Retrocegiełka - klej montażowy Mamut

    Retrocegiełka - klej montażowy Mamut

    35,00 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.