RetroCegiełka
Menu
Strona głównaO firmie

O firmie

Piękno starej cegły w zasięgu Twojej ręki – Retrocegiełka

Jeszcze kilka lat temu mało kto się spodziewał, że stara, czerwona cegła pozyskiwana z wyburzanych budynków może zrobić, aż tak zawrotną karierę. Dziś przeżywa ona drugą młodość, zmieniła się tylko jej funkcja – z użytkowej na dekoracyjną. Głęboko wierzymy, że tego typu cegła dekoracyjna nie tylko potrafi sprawić, że wnętrze domu lub mieszkania nabierze charakteru, ale też wniesie do niego szczyptę historii. Właśnie na tym przekonaniu zbudowaliśmy naszą działalność, chcemy, aby jak najwięcej osób poznało piękno starej cegły.

Drugie życie cegły rozbiórkowej

W naszej ofercie znajdziesz rozbiórkowe, oczyszczone cegły, a także płytki cięte z cegły, które po odpowiednim ułożeniu na ścianie wyglądają wprost fenomenalnie. Niewątpliwą zaletą takich płytek jest aż pięciokrotnie niższa waga w stosunku do klasycznej cegły (wpływ na nią ma proces cięcia), umożliwiająca ich zastosowanie na każdym podłożu (płyta GK, zabudowa kominków, styropian). Ponadto są one odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu bez kłopotu można je montować wewnątrz oraz na zewnątrz. Zapoznaj się z proponowanym asortymentem i postaw na piękne cegły w stylu retro, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


obsługa

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.